Vážené čtenářky a čtenáři,

tak jak je na poslední stránce knihy „Špionky od koní“ léčivá mandala, budeme tady kromě léčivých obrázků uveřejňovat i odkazy na léčivou hudbu i aromaterapii. Za mandalu v knize vděčíme panu Ing. Josefu Schrötterovi, který svoje léčivé obrázky tvoří pro časopisy ReGeNeRaCe či Spirit a je autorem několika knih např. Léčivé dotyky či Studánka zdraví a léčivé 3D mandaly. Jeho obrázky lze vystřihnout a pověsit třeba do stáje pro Vašeho koníka nebo dát svému psíkovi nebo kočičce. Prostě kterémukoli mazlíčkovi k pelíšku.

Odkaz na jednu z knih naleznete: ZDE,
video s rozhovorem pak: ZDE.

Léčivá hudba

Léčivá hudba potřebuje podrobnější vysvětlení. V obecném principu jde o tzv. Solfeggio frekvence a články o této hudbě či přímo jednotlivé léčivé frekvence můžete najít přímo na internetu, kde je jich několik tisíc. Jde o starobylou několikatónovou stupnici, která byla součástí posvátné hudby našich předků a každý z hlavních tónů je tvořen frekvencí, důležitou pro stimulaci či harmonizaci našeho těla i mysli.
 
Základní frekvence
396 Hz – Osvobození od pocitu viny a strachu, umožňuje odstranění různých mentálních bloků, snadnější dosažení našich skutečných cílů.
417 Hz – Usnadnění změn, vzájemná rezonance a empatie, energetická podpora buněk.
528 Hz – Transformace, zázraky a oprava DNA. Láska. Dodává energii, aktivuje tvořivost.
639 Hz – Vzájemné vztahy, tolerance, přátelství, soudržnost, harmonizace.
741 Hz – Hledání řešení, podpora intuice, energetická očista buněk.
852 Hz – Prohloubení intuice, návrat k obecnému duchovnímu řádu a lásce ke všemu živému

Frekvencí je samozřejmě celá řada a na internetu je můžete najít jako videa či mp3 soubory, jsou buď obecné na určitou frekvenci ZDE 528Hz, nebo na určitou trampotu (vnitřní bloky, strach, autor PowerThoughts Meditation Club) ZDE, či na celkovou regeneraci (např. autor Anthony Sommer).

Pokud budete mít zkušenosti, prosím napište, rádi je předáme dál.


Aromaterapie u koní

Uveřejňovat budeme také informace o aromaterapii u koní a zvířat obecně, jde o terapii vonnými esencemi jako Anaflora či Bachovy květové esence. Tyto esence slouží jak pro lidi, tak pro zvířata – zde existují i samostatní terapeuti, zaměření na léčení či harmonizaci. Jako příklad uvádíme odkaz na stránky, kde můžete najít esence např. pro smutek či strach u koně či pro odstranění strachu psíka při petardách na Silvestra. Obecně jsou terapie dobré pro nastartování řešení, odstranit „problém“ musíme my sami. Nejlepší je samozřejmě být sami tak v pohodě, že je koním s námi jen dobře. ZDE.Kontakt:

info@spionkyodkoni.cz
+420 596 614 478

Napište nám